Utrzymanie terenów zielonych

Utrzymanie terenów zielonych to jedna z usług pełnionych przez naszą firmą na terenie Poznania. Oferta jest skierowana zarówno do firm oraz instytucji, jak i osób prywatnych szukających profesjonalistów, którzy z dbałością oraz pasją zajmą się terenami zielonymi. Zależy Ci na pięknym podwórku, jednak nie masz doświadczenia w zajmowaniu się zielenią i nie wiesz, od czego zacząć? Świetnie trafiłeś, bo utrzymanie terenów zielonych to jedna z wielu usług, które możemy dla Ciebie zrealizować. Utrzymanie zieleni to też obowiązkowy kierunek działań w obliczu zmian różnych pór roku, lecz nie sposób czasami samodzielnie dopilnować wszystkich niuansów z tym związanych. Dlatego stworzyliśmy ofertę w całości przeznaczoną sekcji ogrodowej. Oferujemy swoje usługisprzątaniaterenów zielonych w Poznaniu oraz ich sezonowego utrzymania.

Utrzymanie terenów zieleni – zakres działań

Utrzymanie terenów zieleni, zwłaszcza ich rozległych obszarów, samodzielnie przez ich właściciela często wiąże się z przeciążeniem, stresem oraz brakiem czasu. Inną przeszkodą nie do pokonania staje się zwyczajna nieznajomość reguł ogrodniczych oraz specyfiki i potrzeb poszczególnych roślin w konkretnym sezonie. Na szczęście nasz przeszkolony w dziedzinie ogrodnictwa personel może zadbać o każdy szczegół w ogrodzie, polegając na fachowej wiedzy oraz swoim dotychczasowym doświadczeniu. Utrzymanie terenów zielonych stanowi całoroczną usługę, polegającą na regularnej, fachowej opiece nad roślinami, drzewami, krzewami oraz odpowiedniej pielęgnacji zabezpieczającej ogród podczas jesienno-zimowych chłodów i mrozów. Dbanie o rośliny nie powinno się bowiem ograniczać wyłącznie do sezonu, w którym prezentują się najlepiej, ale trwać cały rok. Niezbędna wiedza w połączeniu z umiejętnościami są gwarantem sukcesu utrzymania zdrowej oraz estetycznie wyglądającej roślinności.

utrzymanie zieleni poznań

Utrzymanie zieleni – Poznań

Jako firma sprzątająca prowadzimy na zlecenie klienta fachowe sprzątanie terenów zielonych na terenie miasta Poznania. Warto wybrać fachową opiekę firmy, specjalizującej się w pielęgnacji terenów zielonych, aby ogród prezentował się estetycznie i przez długi czas cieszył oko. W ClickClean oferujemy wysokiej jakości zabiegi pielęgnacyjne w zakresie utrzymania zieleni w Poznaniu, zarówno w przydomowych ogrodach czy sadach, jak i parkach. Jest ona w możliwie największym stopniu spersonalizowana i stanowi odpowiedź na indywidualne oczekiwania i potrzeby właścicieli. Zapewniamy usługę dostosowaną do konkretnych warunków sezonowych oraz pogodowych. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza podczas okresów przejściowych, gdy rośliny są szczególnie narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wśród najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych można wymienić następujące:

 • pielęgnacja terenów zieleni,
 • podcinanie krzewów i drzew,
 • sprzątanie terenów zielonych,
 • utrzymanie zieleni,
 • usuwanie chwastów,
 • nawożenie terenów zieleni.

Utrzymanie terenów zielonych na medal

Bez względu czy chcesz cieszyć się zadbanym ogrodem, czy może potrzebujesz pomocy z utrzymaniem terenów zieleni przed firmą, wokół budynków handlowych czy biurowych, poproś o pomoc profesjonalistów. Aktualnie prowadzenie lokalu usługowego nie ogranicza się wyłącznie do obsługiwania klientów. Równie ważna jest oprawa firmy. Wygląd otoczenia Twojej nieruchomości ma ogromne znaczenie. Tereny zewnętrzne wokół budynków wymagają, podobnie jak wnętrza, utrzymania czystości i porządku. Warto dbać o naturalne otoczenie obiektu niezależnie od pory roku. Estetyczne i zadbane trawniki, klomby i parki znajdujące się nieopodal obiektu to swego rodzaju wizytówka firmy, na którą uwagę zwracają stali i potencjalni Klienci. Ponadto, wszechobecna roślinność ma także ogromny wpływ zarówno na odwiedzających budynek gości, jak i pracowników. Utrzymanie zieleni umożliwia stworzenie mikroklimatu, który pozytywnie wpływa na jakość i komfort pracy oraz samopoczucie klientów. Dzięki pracy ekipy ogrodniczej ClickClean otoczenie budynku odzyska swój atrakcyjny wygląd.

Kompleksowa obsługa zieleni w Poznaniu – postaw na wsparcie profesjonalistów

Odpowiednia pielęgnacja drzew i krzewów, zabezpieczanie roślinności przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi czy sprzątanie i usuwanie chwastów to jedynie kilka z wielu zabiegów przeprowadzanych podczas wykonywanych przez nas prac. Doświadczona i wyspecjalizowana kadra, fachowe podejście do powierzonych nam zadań, wysokiej jakości sprzęt oraz profesjonalne środki do pielęgnacji sprawiają, że nasi Klienci mogą zawsze liczyć na kompleksową obsługę utrzymania terenów zielonych przy budynkach. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do potrzeb klientów. Sam zakres prac dostosowany jest również do panującej pory roku. Wiosną i latem skupiamy się na pielęgnacji, z kolei w okresie jesienno-zimowym stawiamy na konserwację i zabezpieczanie roślin. Dzięki temu nawet po najsroższej zimie teren, którym się opiekujemy, będzie wyglądał na zadbany.

Jeżeli potrzebujesz konsultacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Możesz również umówić się na darmową wycenę usług z zakresu sprzątania i utrzymania terenów zielonych. Nasz doświadczony personel szczegółowo zapozna się ze specyfiką Twojej przestrzeni oraz pomoże wyznaczyć kierunki rozwoju w utrzymaniu ogrodu czy parku. Dzięki temu zyskasz profesjonalnego doradcę, który fachowo zadba o utrzymanie terenów zielonych w pobliżu Twojego domu lub innego obiektu, wykona wszystkie niezbędne czynności oraz wesprze Cię w zakresie odpowiedniej w określonym sezonie pielęgnacji w Twoim ogrodzie. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby indywidualne, jak i firmy mające pod swoją opieką utrzymanie terenów zieleni.

Sprzątanie terenów zielonych − Poznań

Odpowiednie sprzątanie terenów zielonych może okazać się prawdziwym wyzwaniem, szczególnie dla osoby niedoświadczonej. Jeżeli należysz do grona laików, lub po prostu nie masz czasu lub nie przepadasz za wykonywaniem prac w ogrodzie czy podwórku, nasza firma sprzątająca szybko i skutecznie doprowadzi Twoją zieleń do porządku. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz staramy się nieustannie dostosowywać do potrzeb rynku oraz naszych klientów. Utrzymanie terenów zielonych na terenie Poznania to jedna z naszych stałych usług. Gdy Twoja zieleń potrzebuje, szczególnie po okresie zimowym, uporządkowania oraz odżywienia, nasza firma jest gotowa przyjść z pomocą. Wszyscy wiemy, jak ważne jest odpowiednie zadbanie o klomby czy ogrody, które pozwoli Ci dłużej cieszyć się pięknymi widokami i nienagannym stanem zieleni.

Utrzymanie zieleni − oddaj swój ogród w ręce fachowców!

Prowadzisz ogród na terenie Poznania, jednak odpowiednie utrzymanie zieleni sprawia Ci kłopot? Jeżeli masz dość borykania się z chwastami, a nieustanne nawożenie, regularne podlewanie i pielęgnacja czasem Cię przerastają, skorzystaj z usług specjalnie przeszkolonych specjalistów. Wiemy, jak odpowiednio utrzymać roślinność w świetnej kondycji oraz kiedy i z jaką częstotliwością należy nawozić tereny. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby odpowiednio zadbać o dobrą kondycję terenów zielonych, niezbędne jest użycie specjalnego sprzętu. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na skorzystanie z takich narzędzi we własnym zakresie. Na szczęście my, jako specjaliści, dysponujemy najnowocześniejszymi akcesoriami, co również pozwala nam na utrzymanie terenów zielonych na najwyższym poziomie.

Utrzymanie terenów zielonych − cennik

Pielęgnacja terenów zielonych to usługa, którą możemy pełnić dla Ciebie cały rok. Zlecone nam prace wykonujemy z należytą starannością i najwyższą jakością. Jesteśmy otwarci na wszelkie konsultacje z naszymi klientami, aby w pełni spełnić ich oczekiwania. Utrzymanie terenów zielonych wiąże się z wykonywaniem szeregu specjalistycznych czynności, które wymagają nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także czasu i mnóstwa energii. Niezbędne okazują się również specjalistyczne narzędzia i sprzęty. Zależy nam na najwyższej efektywności naszych prac oraz zapewnieniu prawdziwie fachowej pielęgnacji. Na szczęście utrzymanie zieleni w Poznaniu to jedna z wielu naszych mocnych stron. Poniżej przedstawiamy nasz cennik.

 • Pielęgnacja terenów zielonych - od 0,35 zł/m2
 • Nawożenie - od 0,40 zł/m2
 • Sprzątanie terenów zielonych - od 0,30 zł/m2
 • Sprzątanie (mycie) garażu - od 0,50 zł/m2
 • Koszenie trawników - od 0,35 zł/m2
 • Grabienie liści - od 0,30 zł/m2
 • Wywóz odpadów organicznych - 30 zł/m3
 • pozostałe usługi − do uzgodnienia.

Działamy na terenie Poznania i okolic

Z nami wszystko jest prostsze

Ułatwiamy życie naszym klientom, oferując usługi sprzątania na każdą potrzebę.
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji lub bezpłatnej wyceny.