Mycie okien Poznań

Mycie okien Poznań – Jak skutecznie wyczyścić okna?

Odpoczynek czy praca we wnętrzu, w którym okna lśnią czystością i nie mają smug zdecydowanie wpływają pozytywnie na samopoczucie. Mycie okien nie należy do skomplikowanych czynności, ale wymaga wbrew pozorom sporo czasu i wysiłku. „Porządki okienne” należy przeprowadzać w ciepłe i suche dni – ani słońce, ani niska temperatura nie są sprzymierzeńcami w walce o czyste szyby. Przed przystąpieniem do prac należy zaopatrzyć się w zestaw detergentów, niestrzępiących się ścierek oraz ręczników kuchennych. Zdarza się, że okna są usytuowane w taki sposób, że dostęp do ich zewnętrznej części jest mocno utrudniony i wyczyszczenie ich wymaga nie lada ekwilibrystyki. Niekiedy umycie okien na zewnątrz jest po prostu niebezpieczne. Bywa, że okna wymagają wielokrotnego polerowania, a ostatecznie i tak nie uzyskujemy takiego efektu, na jakim nam zależało. Jeśli wolisz zlecić to zadanie profesjonalistom - nasza firma oferuje usługi mycia okien. Cennik dostępny jest na naszej stronie w osobnej zakładce.

profesjonalne mycie okien poznań

Cena mycia okien - Poznań – ile kosztuje profesjonalne mycie szyb?

Jako firma, która zawodowo zajmuje się myciem okien, specjalizujemy się nie tylko w czyszczeniu szyb w wierzowcach i obiektach użytkowych, ale także w lokalach usługowych oraz biurowcach. Nawet trudnodostępne czy bardzo brudne przeszklenia nie stanowią dla nas problemu. Kompleksowe usługi mogą obejmować na przykład mycie okien po remontach czy renowacjach.


Cena mycia okien zależy od kilku czynników. Najważniejszym z nich jest rodzaj powierzchni (inna cena będzie dotyczyła wierzowców, inna witryn sklepowych lub biur) oraz liczba okien i ich umiejscowienie (łatwy bądź trudny dostęp). Aby poznać cennik mycia okien Poznań, należy uwzględnić także stopień zabrudzenia oraz ewentualną konieczność użycia specjalistycznego sprzętu.

Działamy na terenie Poznania i okolic

Z nami wszystko jest prostsze

Ułatwiamy życie naszym klientom, oferując usługi sprzątania na każdą potrzebę.
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji lub bezpłatnej wyceny.