Czyszczenie Elewacji Poznań

Z upływem czasu elewacja budynku ulega zabrudzeniu. W wyraźny sposób wpływa to na wygląd danego budynku. Warto wtedy skorzystać z usług firmy ClickClean, która zapewnia czyszczenie elewacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

< class="section">

Kiedy jest potrzebne czyszczenie elewacji? Poznań

Elewacja to wizytówka każdego budynku. Jej estetyka znacząco wpływa na to, jak prezentuje się cała budowla. Jednak z biegiem lat traci ona na świeżości.Pojawiające się na ścianach budynku zabrudzenia wynikają najczęściej ze zmiennych warunków atmosferycznych. Zauważalna się po opadach deszczu czy śniegu wilgoć sprawia, że kurz i brud przylepiają się do elewacji, przez co nabiera ona szarego koloru. Kontakt z wiatrem czy słońcem prowadzi do powstawania białych wykwitów solnych. Niekorzystna dla elewacji jest także korozja biologiczna, czyli tworzenie się glonów, mchów lub porostów – są one o tyle niebezpieczne, ponieważ mogą spowodować uszkodzenie elewacji. Dlatego czyszczenie elewacji z glonów jest bardzo ważne. Grubsze warstwy nalotu można usunąć mechanicznie – delikatnie zdrapać szpachelką albo szczotką lub wymyć strumieniem wody z myjki ciśnieniowej. Należy jednak przy tym uważać, aby nie zniszczyć głębszych warstw tynku. Czyszczenie elewacji powierzyć najlepiej profesjonalnej firmie.

mycie elewacji poznań

Mycie elewacji Poznań – tylko z ClickClean

Potrzebne Ci czyszczenie elewacji? Poznań jest miastem, w którym swoje usługi świadczy firma ClickClean. To zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem, którzy są bardzo staranni, dzięki czemu nawet trudno dostępne miejsca zostaną dokładnie wyczyszczone. Specjalistyczne czyszczenie jest wykonywane na zlecenie dużych i małych przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. Nasi pracownicy do mycia wykorzystują urządzenia wysokociśnieniowe, zarówno zimną, jak i gorącą wodę. Czasami konieczne jest także zastosowanie odpowiedniego detergentu. Wszystkie działania są przeprowadzone niezwykle sprawnie, a końcowy efekt zawsze jest satysfakcjonujący dla klienta. ClickClean czyści elewacje na powierzchni wykonanej z: cegły, klinkierowej, z tynków mineralnych, z tynków akrylowych, sanding czy piaskowca. Cały proces odbywa się z wykorzystaniem rusztowania przestawnego, drabin lub podnośnika koszykowego.

Czyszczenie elewacji – Poznań

Czyszczenie elewacji w Poznaniu to jedna z wielu specjalistycznych usług, które świadczymy z wykorzystaniem odpowiednio dobranych metod i środków. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu budynek odzyskuje dawny, estetyczny wygląd, a tworzące go materiały nie ulegają zniszczeniu i zachowują swoje właściwości. Podejmując współpracę w ramach czyszczenia elewacji w Poznaniu wykazujemy się ponadto elastycznością w doborze terminu wykonania zlecenia, a także dbałością o trwałość uzyskanego w jego wyniku efektu.

Profesjonalne czyszczenie elewacji w Poznaniu – ceny

Ile kosztuje mycie elewacji? Cena zależy od wielkości i rodzaju powierzchni, a także typu plam. Inna cena wiązać się będzie z myciem powierzchni mineralnych, inna z oczyszczeniem elewacji z mchu, porostów, pleśni i grzybów. Możesz mieć jednak pewność, że ClickClean oferuje atrakcyjne i konkurencyjne ceny i usługi najwyższej jakości. Firma ma na koncie setki zadowolonych klientów, którzy nie mogą się mylić.

Działamy na terenie Poznania i okolic

Z nami wszystko jest prostsze

Ułatwiamy życie naszym klientom, oferując usługi sprzątania na każdą potrzebę.
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji lub bezpłatnej wyceny.