Czyszczenie Elewacji

Z upływem czasu elewacja budynku ulega zabrudzeniu. W wyraźny sposób wpływa to na wygląd danego domu. Warto wtedy skorzystać z usług firmy ClickClean, która zapewnia czyszczenie elewacji domu.

Kiedy jest potrzebne czyszczenie elewacji? Poznań

Elewacja to wizytówka każdego budynku. Jej estetyka znacząco wpływa na to, jak prezentuje się cała budowla. Jednak z biegiem lat traci ona na świeżości.Pojawiające się na ścianach budynku zabrudzenia wynikają najczęściej ze zmiennych warunków atmosferycznych. Zauważalna się po opadach deszczu czy śniegu wilgoć sprawia, że kurz i brud przylepiają się do elewacji, przez co nabiera ona szarego koloru. Kontakt z wiatrem czy słońcem prowadzi do powstawania białych wykwitów solnych. Niekorzystna dla elewacji jest także korozja biologiczna, czyli tworzenie się glonów, mchów lub porostów – są one o tyle niebezpieczne, ponieważ mogą spowodować uszkodzenie elewacji. Dlatego czyszczenie elewacji z glonów jest bardzo ważne. Grubsze warstwy nalotu można usunąć mechanicznie – delikatnie zdrapać szpachelką albo szczotką lub wymyć strumieniem wody z myjki ciśnieniowej. Należy jednak przy tym uważać, aby nie zniszczyć głębszych warstw tynku. Czyszczenie elewacji domu powierzyć najlepiej profesjonalnej firmie.

Mycie elewacji Poznań – tylko z ClickClean

Potrzebne Ci czyszczenie elewacji? Poznań jest miastem, w którym swoje usługi świadczy firma ClickClean. To zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem, którzy są bardzo staranni, dzięki czemu nawet trudno dostępne miejsca zostaną dokładnie wyczyszczone. Specjalistyczne czyszczenie jest wykonywane na zlecenie dużych i małych przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. Nasi pracownicy do mycia wykorzystują urządzenia wysokociśnieniowe, zarówno zimną, jak i gorącą wodę. Czasami konieczne jest także zastosowanie odpowiedniego detergentu. Wszystkie działania są przeprowadzone niezwykle sprawnie, a końcowy efekt zawsze jest satysfakcjonujący dla klienta. ClickClean czyści elewacje na powierzchni wykonanej z: cegły, klinkierowej, z tynków mineralnych, z tynków akrylowych, sanding czy piaskowca. Cały proces odbywa się z wykorzystaniem rusztowania przestawnego, drabin lub podnośnika koszykowego.

Profesjonalne czyszczenie elewacji – ceny

Ile kosztuje mycie elewacji? Cena zależy od wielkości i rodzaju powierzchni, a także typu plam. Inna cena wiązać się będzie z myciem powierzchni mineralnych, inna z oczyszczeniem elewacji z mchu, porostów, pleśni i grzybów. Możesz mieć jednak pewność, że ClickClean oferuje atrakcyjne i konkurencyjne ceny i usługi najwyższej jakości. Firma ma na koncie setki zadowolonych klientów, którzy nie mogą się mylić.

Rozwiązania na każdą potrzebę

Profesjonalne usługi porządkowe

Mycie okien

Mycie paneli słonecznych

Czyszczenie kotski brukowej

Czyszczenie posadzek

Pranie dywanów

Mysie fasad szklanych

Czyszczenie graffiti

Utrzymanie czystości

Czyszczenie wykładzin

Z nami wszystko jest prostsze

Ułatwiamy życie naszym klientom, oferując usługi sprzątania na każdą potrzebę.
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji lub bezpłatnej wyceny.