Sprzątanie biur i banków Poznań

Sprzątanie biur to specjalistyczna usługa kierowana do firm, urzędów i wszelkiego rodzaju instytucji pragnących utrzymania powierzchni biurowych we wzorowej czystości i porządku.

Ciesz się czystością w miejscu pracy. Twoim biurze stale gromadzi się uporczywy kurz i brud, a Ty nie masz już siły radzić sobie z nim sam? Albo być może posiadasz wiele biur, które wymagają kilku godzin intensywnego sprzątania? Nie musisz już się o to martwić, ponieważ nasza firma sprzątająca zadba o utrzymanie czystości i zajmie się potrzebnymi porządkami. W sprzątaniu nie mamy sobie równych, dlatego oddaj swoje biuro w nasze ręce, a my sprawimy, że będzie lśniło czystością. Perfekcyjnie wyczyszczone powierzcie to nie tylko praca, to również nasze hobby, bo w końcu kto nie lubi porządku. Nie ważne czy jest to hala, sklep wielkopowierzchniowy czy też biuro, w krótkim czasie doprowadzimy do perfekcji każdą przestrzeń, której posprzątanie zleci nam klient.

Usługa obejmuje:

 • wycieranie blatów, biurek, krzeseł i innych mebli biurowych
 • odkurzanie wykładzin i mycie podłóg oraz listew przypodłogowych
 • dezynfekcja i sprzątanie pomieszczeń sanitarnych oraz systematyczne uzupełnianie dozowników w mydło i ręczniki
 • wycieranie parapetów
 • wymiana worków w koszach na śmieci
 • mycie pojemników na śmieci
 • opróżnianie, mycie popielniczek
 • mycie futryn drzwi
 • mycie elementów szklanych (nie dotyczy okien)
 • odkurzanie, mycie lamp wiszących
 • podlewanie kwiatów
 • odkurzanie gniazdek, kontaktów
 • sprzątanie pomieszczeń kuchennych

Sprzątanie większych powierzchni użytkowych może być sporym wyzwaniem dla osoby, która nie ma w tym żadnego doświadczenia. Dlatego firmy zatrudniają profesjonalne firmy sprzątające, dzięki którym biura będą lśniły czystością. Nasza firma specjalizuje się w utrzymywaniu czystości we wnętrzach obiektów firmowych. Sprawdź co możemy Ci zaoferować.

sprzątanie pomieszczeń biurowych poznań

Zadbaj o wizerunek firmy.

Nie od dzisiaj wiadomo, że jedną z najlepszych wizytówek dla firmy, jest wygląd biura, w którym urzęduje. Dlatego warto dbać o czystość w miejscu pracy. Według badań, również i pracownicy utrzymują większą wydajność w środowisku, w którym utrzymywany jest należyty porządek. Ład i czystość to gwarancja lepszej organizacji i komfortu pracy. Przebywanie w zadbanych przestrzeniach jest czystą przyjemnością, dlatego warto pomyśleć o zatrudnieniu firmy sprzątającej, która będzie dbała o Twoje biuro. Nasi doświadczeni specjaliści, zadbają o ład i porządek na stanowiskach pracy.

Ciesz się czystością w miejscu pracy.

W Twoim biurze stale gromadzi się uporczywy kurz i brud, a Ty nie masz już siły radzić sobie z nim sam? Albo być może posiadasz wiele biur, które wymagają kilku godzin intensywnego sprzątania? Nie musisz już się o to martwić, ponieważ nasza firma sprzątająca zadba o utrzymanie czystości i zajmie się potrzebnymi porządkami. W sprzątaniu nie mamy sobie równych, dlatego oddaj swoje biuro w nasze ręce, a my sprawimy, że będzie lśniło czystością. Perfekcyjnie wyczyszczone powierzcie to nie tylko praca, to również nasze hobby, bo w końcu kto nie lubi porządku. Nie ważne, czy jest to biuro, czy tez inna duża przestrzeń, w krótkim czasie doprowadzimy do perfekcji miejsce, którego posprzątanie zleci nam klient.

Wprowadź lepsze warunki do swojego biura.

Z której strony nie spojrzeć, praca w czystym i uporządkowanym pomieszczeniu jest znacznie wydajniejsza i przyjemniejsza. Tyczy się to nie tylko biura, ale każdego miejsca. Oczywiście czysta przestrzeń posiada znacznie więcej zalet, jak chociażby pozbycie się nadmiaru kurzu oraz wyeliminowanie drobnoustrojów, co jest kluczowe dla osób z alergiami. Dlatego warto zająć się prawidłowym utrzymaniem czystości, dzięki czemu masz większy wpływ na zdrowie i samopoczucie swoich pracowników. Dodatkowo, utrzymywanie odpowiedniego poziomu czystości pozytywnie wpływa na zwiększenie koncentracji oraz efektywności w trakcie pracy. Nasza firma z przyjemnością zajmie się utrzymaniem czystości w Twoim biurze.

Specjalistyczna ekipa sprzątająca.

Nasz zespół składa się z osób posiadających wiedzę o tym, jak utrzymać porządek i czystość w miejscu pracy. Dodatkowo nasi pracownicy posiadają wysoką kulturę osobistą, a Ty możesz mieć pewność, że nasze usługi będą świadczone zgodnie z najwyższymi standardami na rynku. Nasza kadra gruntownie szkoli każdego zatrudnianego przez nas pracownika, oferując mu wysokiej jakości narzędzia pracy. Kompleksowe podejście do każdego z naszych klientów, to coś, co nasz wyróżnia. Jesteśmy bardzo elastyczni, dlatego jeśli potrzebujesz firmy sprzątającej również w godzinach nocnych, nasza firma oferująca sprzątanie biur w Poznaniu jest do Twojej dyspozycji. Współpracę z nami prowadzą nie tylko biura, ale również hotele, restauracje oraz sklepy wielkopowierzchniowe.

Firma sprzątająca biura w Poznaniu

Poszukujesz serwisu, który od wielu lat działa na terenie Poznania? Zgłoś się do ClickClean! Sprzątanie to nasza specjalność. Co możemy Ci zaoferować? Przede wszystkim kompleksowe usługi, które sprawią, że Twoje biuro będzie lśniło czystością. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, aby sprawnie i szybko poradzić sobie z wszelkimi zabrudzeniami. Dzięki sprawdzonemu sprzętowi możemy skutecznie wysprzątać każdą powierzchnię. W połączeniu z ekologicznymi środkami czystości, mamy pewność, że nasza praca będzie wykonana dokładnie. Wybieramy preparaty sprawdzonych producentów, które nie niszczą powierzchni i roztaczają przyjemny zapach.

Wysoka jakość wykonywanych usług.

Profesjonalna firma sprzątająca powinna wykonywać swoje usługi z ogromną dokładnością. Dlatego dbamy, żeby nasi pracownicy przeszli odpowiednie szkolenia, które pozwolą im pracować na najwyższym poziomie. Bardzo zależy nam, żeby osoby do sprzątania posiadały potrzebną wiedzę, przez co ich praca zostanie należycie doceniona przez zadowolonych klientów. Wiemy jak usunąć każdą plamę, starannie czyścimy powierzchnie oraz docieramy do trudno dostępnych miejsc. Nasze sprzatanie to kompleksowy zabieg, więc staramy się z całych sił, żeby każdy z obsługiwanych klientów był zadowolony ze świadczonych przez nas prac sprzątających. Nie wszystkie firmy sprzątające mogą pochwalić się tak szeroką ofertą wykonywanych usług, dlatego cieszymy się, że nasi klienci zostają z firmą ClickClean na wiele lat.

Zaufaj sprawdzonej marce.

W serwisach z ogłoszeniami o pracę widnieje wiele ofert, które proponują sprzątanie biur. Jednak z doświadczenia wiemy, że osobę do sprzątania biura lub kompleksowe sprzątanie biurowe nie znajdzie się na popularnych platformach. Zamiast przeglądać oferty pracy, warto poszukać profesjonalnej firmy, która doskonale zna się na wykonywanym zawodzie. Dlatego jeśli zależy Ci na utrzymaniu czystości w swoim biurze w Poznaniu i chcesz, żeby obsługa klienta przebiegała sprawniej, a Twoi pracownicy mogli przebywać w uporządkowanej atmosferze, zamów naszą ekipę sprzątającą.

Sprzątanie biur w Poznaniu

Wybierając nasze usługi sprzątające, wybierasz nie tylko wysoką jakość, ale również korzystną ofertę. Co możemy zrobić dla Twojej firmy? Przede wszystkim wycieramy blaty wszystkich mebli biurowych oraz odkurzamy wykładziny i myjemy podłogi. Sprzątamy również pomieszczenia sanitarne oraz kuchenne, wymieniamy worki na śmieci oraz myjemy elementy szklane (mycie okien nie wchodzi w skład podstawowej oferty). To tylko niektóre z usług, które świadczymy dla naszych klientów. Dodatkowo na życzenie możemy wykonać również i niestandardowe usługi. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Cena dostosowana do Twoich potrzeb.

Nasz cennik usług został dostosowany do wymagań klientów, którzy posiadają swoje własne biura. Uwzględniliśmy aż 3 opcje, w zależności od częstotliwości sprzątania. Najchętniej wybieraną opcją jest sprzątanie biura 2 razy w tygodniu. W ramach tego pakietu zapewniamy stały personel sprzątający, opiekuna kontraktu, który będzie dbał o należyte wykonywanie usługi. Każda ekipa posiada profesjonalny sprzęt oraz środki czystości oraz artykuły higieniczne od najlepszych marek istniejących na rynku. Nasza firma zapewnia również ubezpieczenie na powierzone mienie, żeby nasi klienci nie musieli martwić się o rzeczy pozostawione w naszych rękach. Naszą ofertę cechuje duża elastyczność, ponieważ cena liczona jest za metr kwadratowy oraz zależy również od częstotliwości wykonywanej usługi. Na naszej stronie możesz zamówić wycenę online, dzięki czemu na swojego maila otrzymasz dokładny kosztorys za sprzatanie.

Zapewniamy szeroki wachlarz usług.

Oferujemy nie tylko sprzątanie biur, ale również sprzątanie wielu innych przestrzeni: zajmiemy się także czyszczeniem sklepów wielkopowierzchniowych, sprzątamy szkoły, hotele i pensjonaty, a także hale i magazyny. Nasze kompleksowe usługi są dostosowane do potrzeb każdego klienta, dlatego wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my stworzymy specjalną ofertę, biorąc pod uwagę to, czego potrzebujesz. Nie wierzysz? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Wygodny kontakt.

Nasza intuicyjna strona internetowa została stworzona z myślą o klientach, którzy chcą szybko i wygodnie zamówić usługi firmy sprzątającej. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, w którym możesz wpisać interesujące Cię usługi, a my zajmiemy się przygotowaniem oferty dla Twojej firmy, w której rozplanujemy zakres obowiązków oraz częstotliwość wykonywanej usługi. Nie warto tracić czasu na poszukiwanie indywidualnej osoby i sprawdzanie jej kompetencji lub samodzielne pobieżne sprzątanie biura. Zaufaj profesjonalistom w tej dziedzinie i zgłoś się do nas. Dzięki nam, sprzątanie biur jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony.

Naszym niezmiennym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Nieustannie staramy się poszerzać nasza ofertę oraz gromadzić dodatkową wiedzę. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować Ci jeszcze więcej. Jeśli chcesz sprawdzić opinie naszych klientów, zapraszamy do zakładki rekomendacje. Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, również i Ty możesz napisać swoją opinię.

Właściwy porządek w każdym biurze

Regularne sprzątanie biur to zadanie, które umożliwia utrzymywanie w nich należytego porządku. Poznań to miasto, na terenie którego świadczymy swoje usługi wszystkim zainteresowanym i chętnym do współpracy firmom, właścicielom użytkowych i biurowych powierzchni, oferując dokładne i staranne sprzątanie. Click Clean dba więc nie tylko o czystość pomieszczeń, ale również ich reprezentacyjny charakter – bowiem zadbane wnętrze decyduje o tym, jak postrzegają firmę klienci, kontrahenci, a nawet pracownicy. Nie można więc dziwić się, iż schludne gabinety, czyste korytarze i higieniczne toalety świadczą o miejscu pracy zdecydowanie lepiej, niż nieuporządkowane przestrzenie.

Kompleksowe sprzątanie w ustalonym terminie

Zarówno częstotliwość, jak i terminy sprzątania pomieszczeń biurowych w Poznaniu mają duże znaczenie. Elastycznie podchodzimy do wymagań naszych klientów, dostosowując do ich potrzeb cykl sprzątania i wykonując swoje usługi w godzinach pracy pracowników przedsiębiorstwa, tuż przed otwarciem firmy lub po jej zamknięciu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi sprzątania przestrzeni biurowych w Poznaniu, w zakresie podstawowym lub rozszerzonym, przebiegały szybko i sprawnie, z zachowaniem należytej staranności i dokładności na każdym metrze kwadratowym pomieszczenia.

Profesjonalna pomoc w utrzymaniu porządku

Nasza firma zajmuje się sprzątaniem powierzchni biurowych w Poznaniu. Każdego dnia staramy się, aby mogli Państwo wykonywać swoje obowiązki w odpowiednio przygotowanych i czystych biurach, w których nie będzie kurzu, zanieczyszczeń ani brudu spowodowanego ich codziennym użytkowaniem. Tego typu troska o biurowce, banki, urzędy czy inne przestrzenie, jest ważna o każdej porze roku, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków. Czy to ulewna jesień, obfitująca w pylące rośliny wiosna, suche lato czy śnieżna zima – starannie dobrane przez pracowników Click Clean narzędzia oraz środki utrzymania czystości umożliwią utrzymanie należytego porządku, pozbycie się zanieczyszczeń oraz umiejętne zadbanie o konserwację mebli, biurek i podłóg. Znalezienie godnych zaufania i kompetentnych osób do sprzątania biur w Poznaniu jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne!

Dlaczego warto postawić na Click Clean?

Jako firma sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem, wykwalifikowanym personelem oraz zapleczem pełnym niezbędnych sprzętów, akcesoriów do sprzątania i chemii gospodarczej, jesteśmy w stanie podjąć się jednorazowej lub cyklicznej realizacji niemal każdej usługi związanej ze sprzątaniem biur, hoteli, budynków użyteczności publicznej, szkół, szpitali oraz wszelkich innych miejsc, w których czystość ma duże znaczenie i świadczy pozytywnie o danym budynku lub znajdującej się w nim firmie.

Oferowane przez nas sprzątanie przestrzeni biurowych w mieście Poznań oraz w wielu innych miejscach w Polsce pozwoliło nam na zdobycie opinii rzetelnej i godnej zaufania marki, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby klienta i jego wymagania. Poza dokładnym sprzątaniem pomieszczeń biurowych w Poznaniu, oferujemy Państwu dodatkowo mycie okien zwykłych i wysokich, pranie wykładzin, odśnieżanie dachów i terenów należących do budynków, prace porządkowe po remontach, pielęgnację zieleni oraz organizację przestrzeni magazynowych lub podwórek.

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z pełną ofertą Click Clean!

Działamy na terenie Poznania i okolic