Sprzątanie hoteli Poznań

Wizytówką każdego hotelu powinna być nie tylko piękna aranżacja pokoi, ale przede wszystkim ich czystość. Zadbane pomieszczenia to najważniejszy aspekt, który wpływa na komfort, a w rezultacie – dobrą opinię gości. Utrzymanie budynku w czystości to niewątpliwie duże wyzwanie. Wymaga bowiem wiedzy i umiejętności rozplanowania czynności, profesjonalnych urządzeń oraz wysokiej jakości środków czystości. Właśnie dlatego w ofercie naszych usług porządkowych znajduje się sprzątanie hoteli. Poznań to miasto, na którego terenie świadczymy nasze usługi.

Gruntowne oraz okresowe sprzątanie hoteli – Poznań

Co najmniej raz w miesiąc konieczne jest przeprowadzenie okresowego sprzątania w hotelu. W trakcie tej czynności myte są wszystkie okna oraz drzwi. Dodatkowo czyszczone są dywany oraz materace, a także pastowane posadzki. Nawet jeśli ośrodek jest sprzątany regularnie, a więc po każdej wizycie gości pokój jest odkurzany, pościel zmieniana, a łazienka myta, to minimum raz w roku konieczne jest wykonanie gruntownego sprzątania w hotelu. Taka usługa obejmuje ten sam zakres czynności co sprzątanie okresowe, jednak dodatkowo czyszczone są mniej dostępne miejsca, a także prane wszystkie zasłony oraz firany. Zarządca obiektu musi zadbać o codzienne sprzątanie w hotelu, dlatego doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług świadczonych przez naszą firmę. Daje to gwarancję utrzymania należytej czystości.

Codzienne i okolicznościowe sprzątanie hoteli – Poznań

Sprzątanie okolicznościowe w hotelu jest równie ważną czynnością co porządki okresowe oraz gruntowne. Jeśli w obiekcie planowana jest ważna konferencja, impreza integracyjna dla firm lub wesele, zachęcamy do skorzystania z oferowanej przez nas usługi. Doświadczona grupa pracowników sprawnie i starannie przeprowadzi kompleksowe okolicznościowe sprzątanie, dzięki czemu hotel będzie gotowy na przybycie gości. Do zakresu usług zalicza się między innymi dokładne wyczyszczenie podłóg oraz ścian. Usuwany jest również kurz, który codziennie osadza się na sufitach, narożnikach oraz w innych trudno dostępnych miejscach. Wskazane do uporządkowania pomieszczenia będą prezentowały się schludnie i estetycznie, dzięki czemu goście poczują się w nich komfortowo i swobodnie.

W razie dodatkowych pytań o zakres usług zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia ustalimy dokładny zakres wykonywanych czynności oraz przedstawimy naszą ofertę. 
Zapraszamy do współpracy!

Rozwiązania na każdą potrzebę

Profesjonalne usługi porządkowe

Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie biur i banków

Sprzątanie klubów fitness

Sprzątanie galerii handlowych

Sprzątanie sklepów wielkopowierzchniowych

Sprzątanie hal i magazynów

Sprzątanie osiedli i klatek schodowych

Sprzątanie nagrobków

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie szpitali i przychodni

Sprzątanie po budowie

Sprzątanie gabinetów lekarskich

Sprzątanie restauracji

Sprzątanie samochodów

Z nami wszystko jest prostsze

Ułatwiamy życie naszym klientom, oferując usługi sprzątania na każdą potrzebę.
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji lub bezpłatnej wyceny.