Sprzątanie hoteli Poznań

Wizytówką każdego hotelu powinna być nie tylko piękna aranżacja pokoi, ale przede wszystkim ich czystość. Zadbane pomieszczenia to najważniejszy aspekt, który wpływa na komfort, a w rezultacie – dobrą opinię gości. Utrzymanie budynku w czystości to niewątpliwie duże wyzwanie. Wymaga bowiem wiedzy i umiejętności rozplanowania czynności, profesjonalnych urządzeń oraz wysokiej jakości środków czystości. Właśnie dlatego w ofercie naszych usług porządkowych znajduje się sprzątanie hoteli. Poznań to miasto, na którego terenie świadczymy nasze usługi.

Gruntowne oraz okresowe sprzątanie hoteli – Poznań

Co najmniej raz w miesiąc konieczne jest przeprowadzenie okresowego sprzątania w hotelu. W trakcie tej czynności myte są wszystkie okna oraz drzwi. Dodatkowo czyszczone są dywany oraz materace, a także pastowane posadzki. Nawet jeśli ośrodek jest sprzątany regularnie, a więc po każdej wizycie gości pokój jest odkurzany, pościel zmieniana, a łazienka myta, to minimum raz w roku konieczne jest wykonanie gruntownego sprzątania w hotelu. Taka usługa obejmuje ten sam zakres czynności co sprzątanie okresowe, jednak dodatkowo czyszczone są mniej dostępne miejsca, a także prane wszystkie zasłony oraz firany. Zarządca obiektu musi zadbać o codzienne sprzątanie w hotelu, dlatego doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług świadczonych przez naszą firmę. Daje to gwarancję utrzymania należytej czystości.

sprzątanie w hotelach poznań

Codzienne i okolicznościowe sprzątanie hoteli – Poznań

Sprzątanie okolicznościowe w hotelu jest równie ważną czynnością co porządki okresowe oraz gruntowne. Jeśli w obiekcie planowana jest ważna konferencja, impreza integracyjna dla firm lub wesele, zachęcamy do skorzystania z oferowanej przez nas usługi. Doświadczona grupa pracowników sprawnie i starannie przeprowadzi kompleksowe okolicznościowe sprzątanie, dzięki czemu hotel będzie gotowy na przybycie gości. Do zakresu usług zalicza się między innymi dokładne wyczyszczenie podłóg oraz ścian. Usuwany jest również kurz, który codziennie osadza się na sufitach, narożnikach oraz w innych trudno dostępnych miejscach. Wskazane do uporządkowania pomieszczenia będą prezentowały się schludnie i estetycznie, dzięki czemu goście poczują się w nich komfortowo i swobodnie.

W razie dodatkowych pytań o zakres usług zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia ustalimy dokładny zakres wykonywanych czynności oraz przedstawimy naszą ofertę.

Czyste wnętrze wizytówką hotelu

Obsługa, czystość i sterylność pokoi, jadalni oraz korytarzy bez wątpienia wpływa na opinię gości o danym miejscu, którzy decydują, czy chcą ponownie odwiedzić hotel. Właśnie dlatego wszystkie osoby odpowiedzialne za poszczególne obiekty, poszukują do sprzątania hoteli w Poznaniu firm, zajmujących się profesjonalnym czyszczeniem tego typu budynków oraz świadczących najwyższej jakości usługi. Wieloletnie doświadczenie pozwala pracownikom Click Clean na szybkie i dokładne wykonywanie prac porządkowych. Z kolei wykorzystanie sprawdzonego sprzętu i wysokiej klasy, specjalistycznych środków czystości umożliwia uzyskanie najlepszych rezultatów.

Profesjonalna pomoc w utrzymaniu porządku

Click Clean to firma świadcząca kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem w hotelach na terenie miasta Poznań. Współpracujemy z wieloma właścicielami pensjonatów, administratorami budynków użyteczności publicznej oraz podmiotami, które chcą w profesjonalny sposób zadbać o czystość na terenie swojej siedziby. Dzięki naszym usługom mogą Państwo utrzymać porządek nie tylko wewnątrz obiektu, lecz także na zewnątrz – w zależności od specyfiki poszczególnych pór roku oraz oddanego pod opiekę Click Clean terenu, oferujemy odśnieżanie, koszenie trawy, porządkowanie terenów zielonych, a także wiele innych czynności, obejmujących codzienną lub okresową pielęgnację.

Wysoka jakość usług firmy Click Clean

Sprzątanie hoteli na terenie miasta Poznań to kompleksowa usługa o szerokim zakresie, który omawiany i ustalany jest indywidualnie z każdą firmą jeszcze przed nawiązaniem współpracy. Jesteśmy otwarci na wymagania i propozycje wszystkich klientów, dostosowując się do Państwa uwag oraz charakterystyki danego obiektu. Tak samo, jak szczegółowe zadania, również częstotliwość sprzątania to kwestia wymagająca dokładnych ustaleń. Dzięki długofalowej współpracy z naszą firmą, są Państwo w stanie należycie zadbać o czystość budynku, a tym samym wywrzeć pozytywne wrażenie na odwiedzających hotel gościach. Staranne i dokładne sprzątanie w hotelach w Poznaniu wykonujemy w oparciu o przekazane przez klienta wytyczne, proponując ze swojej strony optymalne rozwiązania i zapewniając niezbędny sprzęt oraz wysokiej jakości środki czystości do sprzątania.

Nasz profesjonalizm ceniony jest zarówno przez wielu stałych klientów, jak i nowych kontrahentów, dla których schludne wnętrza, czyste okna i inne elementy związane z utrzymaniem czystości mają duże znaczenie. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z całą ofertą Click Clean!

Zachęcamy do współpracy!

Działamy na terenie Poznania i okolic

Z nami wszystko jest prostsze

Ułatwiamy życie naszym klientom, oferując usługi sprzątania na każdą potrzebę.
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji lub bezpłatnej wyceny.