Czyszczenie kostki brukowej

Kostka brukowa to najpopularniejszy materiał, którym wykłada się podjazd, alejki, ścieżki i inne powierzchnie wokół domu. Wszystko za sprawą trwałości tej nawierzchni, a także jej walorów estetycznych – naturalnego wyglądu, który dobrze współgra z zielenią. Jednak żadna kostka nie będzie ładnie się prezentować, gdy będzie pokryta brudem. Dlatego tak ważne są jej odpowiednia pielęgnacja i regularne czyszczenie, często również impregnacja.

Czyszczenie kostki brukowej w kłopotliwych sytuacjach

Szczeliny pomiędzy kostką brukową są często porastane przez trawy, chwasty czy mech. Nie tylko nie wygląda to estetycznie, ale również może wpłynąć na uszkodzenie nawierzchni, dlatego tak ważne jest czyszczenie kostki brukowej z mchu. Do tego przyda się skrobak do szczelin lub specjalna szczotka ze sztywnym włosiem i długim drążkiem. Na kostce brukowej w czasie remontu mogą również pojawić się plamy z farby, zaprawy lub cementu. Należy jak najszybciej je usunąć – często wystarczy po prostu spłukać wodą, a grudki zeskrobać szpachelką. Jednak czyszczenie kostki brukowej z cementu, który zdążył już zaschnąć, może być bardzo trudne i często wymaga zastosowania odpowiednich preparatów chemicznych. Czynność tę najlepiej powierzyć więc profesjonalnej firmie.

Czyszczenie kostki brukowej Poznań – skorzystaj z usług ClickClean!

Kostka brukowa jest narażona na działanie deszczu, słońca i wiatru, a także innych warunków atmosferycznych, co sprawia, że z czasem traci swój pierwotny wygląd. Dlatego co sezon konieczne jest mycie kostki brukowej. Poznań jest miastem, w którym swoje usługi z tego zakresu świadczy ClickClean.

Firma posiada kadrę, która zna się na swojej pracy i nie boi się nawet najtrudniejszych wyzwań. Pracownicy są niezwykle staranni i gwarantują najwyższą jakość czyszczenia. Używają najlepszych akcesoriów: dedykowanych płynów oraz sprayów, szczotek do czyszczenia z metalowym włosiem, którymi w mechaniczny sposób pozbywają się mchu, błota, piasku czy kurzu, a także myjki ciśnieniowej, która w łatwy sposób dociera do wszelkich zakamarków.

Czyszczenie kostki brukowej – cena

Ile kosztuje mycie kostki brukowej? Koszt mycia kostki brukowej uzależniony będzie od powierzchni wymagających mycia oraz od tego, czy do czynienia mamy z delikatnymi zabrudzeniami, zabrudzeniami organicznymi z mchu, porostów i grzybów, tłustymi i oleistych plamami czy zabrudzeniami pobudowlanymi. Aby poznać dokładne koszty, zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem lub podjęcia kontaktu. Gwarantujemy, że ClickClean zapewnia swoim klientom atrakcyjne stawki i wysokiej jakości usługi – wszystko po to, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Rozwiązania na każdą potrzebę

Profesjonalne usługi porządkowe

Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie biur i banków

Sprzątanie klubów fitness

Sprzątanie sklepów wielkopowierzchniowych

Sprzątanie hal i magazynów

Sprzątanie osiedli i klatek schodowych

Koszenie trawników

Utrzymanie terenów zielonych

Odśnieżanie

Mycie okien

Sprzątanie nagrobków

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie szpitali i przychodni

Mycie paneli słonecznych

Sprzątanie po budowie

Sprzątanie gabinetów lekarskich

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie kotski brukowej

Z nami wszystko jest prostsze

Ułatwiamy życie naszym klientom, oferując usługi sprzątania na każdą potrzebę.
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji lub bezpłatnej wyceny.