Sprzątanie szpitali i przychodni Poznań

W ClickClean dbamy o zachowanie najwyższych standardów higieny w powierzonych nam placówkach ochrony zdrowia. Na podstawie doświadczenia wykwalifikowanego personelu przeprowadzamy kompleksowe sprzątanie szpitali i przychodni w Poznaniu i okolicy. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z naszej współpracy na co dzień. Sprzątanie w szpitalu czy przychodni wiąże się z wymogiem przestrzegania szeregu standaryzowanych czynności i procedur, których wykonywanie najlepiej powierzyć profesjonalistom – zachęcamy do podjęcia współpracy.

Sprzątanie szpitali w Poznaniu – najwyższy standard ClickClean

Sprzątanie w szpitalu , czyli placówce o najwyższych wymogach standardów sanitarnych, powinno być przeprowadzane sumiennie i profesjonalnie. Duże skupiska bakterii i wirusów, a także wzmożony ruch pacjentów, personelu oraz osób odwiedzających powoduje, że oprócz codziennych czynności sprzątających warto przeprowadzać dodatkowe, kompleksowe sprzątanie szpitala. W ClickClean jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia najdokładniejszych czynności czyszczących z użyciem środków higienicznych dedykowanych strefom, wymagającym również dezynfekcji powierzchni. Jako firma od lat zajmująca się sprzątaniem szpitali gwarantujemy najwyższy poziom skuteczności, poparty doświadczeniem naszego wykwalifikowanego personelu oraz znajomością specyfiki danego obszaru działania.

sprzątanie placówek medycznych poznań

Sprzątanie przychodni – wypróbuj profesjonalną usługę

Wymogi, które ma spełniać przychodnia w zakresie czystości, są określone przez Sanepid i muszą być ściśle przestrzegane przez taką placówkę. Sprzątanie przychodni jest więc czynnością, którą należy wykonywać w określony sposób i z należytą starannością. W ClickClean dysponujemy odpowiednimi narzędziami, środkami czystości oraz wiedzą niezbędną do wykonywania kompleksowego sprzątania takiej placówki z uwzględnieniem standardów czystości i niezbędnych procedur. Zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Poznaniu: zorganizujemy cały proces sprzątania, zaczynając od sporządzenia dokumentacji dotyczącej przestrzegania procedur podczas tej czynności, poprzez zaplanowanie optymalnego czasu i pory wszelkich działań porządkujących, aż po regularne wykonywanie sprzątania dedykowanymi narzędziami i środkami chemicznymi.

Jako firma sprzątająca zarówno szpitale, jak i przychodnie polecamy nasze usługi na terenie miasta Poznania i okolic. Zajmujemy się sprzątaniem oraz dezynfekcją w powierzonych placówkach zdrowia, przestrzegając najsurowszych zasad higieny, wyznaczanych przez miejscową placówkę Sanepidu.

Działamy na terenie Poznania i okolic

Rozwiązania na każdą potrzebę

Profesjonalne usługi porządkowe

Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie biur i banków

Sprzątanie klubów fitness

Sprzątanie galerii handlowych

Sprzątanie sklepów wielkopowierzchniowych

Sprzątanie hal i magazynów

Sprzątanie osiedli i klatek schodowych

Sprzątanie nagrobków

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po budowie

Sprzątanie gabinetów lekarskich

Sprzątanie hoteli

Sprzątanie restauracji

Sprzątanie samochodów

Sprzątanie salonów fryzjerskich

Sprzątanie terenów zewnętrznych

Sprzątanie placów i ulic

Z nami wszystko jest prostsze

Ułatwiamy życie naszym klientom, oferując usługi sprzątania na każdą potrzebę.
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji lub bezpłatnej wyceny.