Sprzątanie osiedli i klatek schodowych Poznań

Sprzątanie przestrzeni osiedlowych jest jedną z naszych podstawowych usług porządkowych. W zakresie prac mieści się zarówno sprzątanie osiedli, jak i przestrzeni należących do wspólnot mieszkaniowych. Oferujemy przeprowadzanie profesjonalnych oraz gruntownych porządków z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi oraz wysokiej jakości środków czystości.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych – zadbaj o czystość wspólnej przestrzeni

Członkowie wspólnot mieszkaniowych zobowiązani są do dbania o wspólną przestrzeń. Dotyczy to nie tylko terenów zielonych otaczających bloki czy obszarów przed wejściami do budynków. Klatki schodowe są równie istotne, a utrzymanie ich w czystości znacznie wpływa na ogólne wrażenie, jakie sprawia budynek. Nie jest to jednak łatwe zadanie, kiedy powierzchnia jest duża. Zarządcom wspólnot polecamy zatem zatrudnienie profesjonalnej firmy, takiej jak ClickClean, która regularnie będzie podejmowała się skutecznego usuwania zabrudzeń. Różnego rodzaju użytkowa przestrzeń wspólna, z której korzystają wszyscy właściciele nieruchomości w ramach wspólnoty mieszkaniowej oraz ich lokatorzy, wymaga regularnego i gruntownego porządkowania. Dlatego sprzątanie wspólnot mieszkaniowych musi obejmować wielostronne działania, nakierowane na uporządkowanie całego wspólnego terenu.

sprzątanie klatek schodowych poznań

Sprzątanie klatek schodowych i bloków w Poznaniu

Ponieważ jesteśmy specjalistami w zakresie usług czyszczenia powierzchni, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć usług przeznaczonych dla osiedli mieszkaniowych. Włożymy ogrom pracy w to, aby mieszkańcy czuli się komfortowo w swoich blokach. Zajmiemy się między innymi wytarciem kurzu, umyciem okien, zamiataniem i wycieraniem schodów, korzystając z solidnego sprzętu i doskonałej jakości, sprawdzonych środków chemicznych. Całkowity zakres prac ustalamy wspólnie z klientem, aby jak najlepiej odpowiedzieć na oczekiwania. W oparciu o listę zadań określamy całkowity koszt regularnie wykonywanej usługi sprzątania klatki schodowej z uwzględnieniem wysokości przewidzianego przez klienta budżetu. Zakres usługi sprzątania wspólnot mieszkaniowych w Poznaniu obejmuje przede wszystkim regularne sprzątanie klatek schodowych, bowiem są to przestrzenie szczególnie narażone na zabrudzenia, ponieważ codziennie przechodzi tamtędy wielu mieszkańców. Zwłaszcza jesienno-zimowa aura sprzyja wnoszeniu na obuwiu błota i śniegu, dlatego utrzymanie czystości w tych okresach jest szczególnie ważne. Chodzi bowiem o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Sprzątanie wspólnot w Poznaniu – nadzorowanie prac w blokach

To, co wyróżnia nasze usługi sprzątania osiedli w Poznaniu , to profesjonalne oraz skuteczne zarządzanie procesem zaczynając od planowania, poprzez zapewnienie rąk do pracy oraz wymaganych środków czystości oraz narzędzi, aż po nadzór pracy sprzątającego personelu. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się idealnie uporządkowaną wspólną przestrzenią na co dzień. Podczas czasu trwania usługi sprzątania klatki schodowej pozostajemy w kontakcie z administracją osiedla, a prace nadzorowane są przez specjalnie wyznaczonego przez nas opiekuna. Zajmuje się on również dostawami środków czystości i artykułów higienicznych. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wszystko zostało wyczyszczone w ustalonym terminie i z najwyższą dokładnością.

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych wiąże się z przeprowadzeniem kompleksowych zabiegów na wielu płaszczyznach: tak wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, na terenach zielonych, parkingach oraz chodnikach. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pełnić funkcję opiekuna kompleksowo porządkującego powierzone nam osiedla. Sprzątamy osiedla w Poznaniu ze szczególnym uwzględnieniem położenia oraz specyfiki danego terenu tak, żeby w całości zrealizować powierzony nam zakres prac porządkowych. Tereny zielone są szczególnie ważne dla wielu mieszkańców wspólnej przestrzeni, dlatego zakres naszych prac nie ogranicza się wyłącznie do wnętrz budynków, ale także obejmuje roślinność otaczającą bloki. Sprzątanie osiedli przeprowadzamy, zaczynając od planowania danego przedsięwzięcia w porozumieniu z zarządcą, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb i oczekiwań mieszkańców, a także precyzyjnie określić zakres planowanych prac porządkowych.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Oferujemy usługę sprzątania wspólnot wPoznaniu z dbałością o to, żeby ich mieszkańcy mogli cieszyć się czystością oraz estetycznym wyglądem wszystkich elementów wspólnego terenu. Sprzątanie osiedli mieszkaniowych oraz szeroki zakres prac z tym związanych może być wyzwaniem dla niedoświadczonych w tej kwestii osób. Sprzątanie osiedli warto więc powierzyć specjalistom z ClickClean, bowiem wiedza i doświadczenie są gwarantem tego, że nasi klienci będą zadowoleni z fachowo wykonanej usługi.

Standardowe czynności wchodzące w zakres usługi sprzątania osiedli i wspólnot mieszkaniowych:

 • utrzymanie czystości klatek schodowych
 • mycie drzwi wejściowych do budynku oraz pomieszczeń wspólnych
 • wycieranie kurzu
 • mycie kabin windowych
 • utrzymanie czystości w komorach śmietnikowych
 • wycieranie lamp, żyrandoli i kontaktów
 • mycie lamperii
 • utrzymanie czystości w garażach, w piwnicach
 • utrzymanie czystości na zewnątrz budynku
 • odśnieżanie, posypywanie solą i piaskiem
 • pielęgnacja terenów zielonych
 • utrzymanie czystości parkingu, chodników i dróg wewnętrznych

Profesjonalne sprzątanie osiedli mieszkaniowych

Niekiedy wspólnoty decydują się na rozłożenie obowiązku dbania o czystość budynku pomiędzy wszystkich lokatorów. Niestety doświadczenie pokazuje, że nie jest to najlepszy wybór. Domownicy miewają różne standardy, co w rezultacie prowadzi do tego, że część wspólna, np. klatka schodowa nigdy nie jest odpowiednio czysta. Pomijane są również trudnodostępne miejsca, w których dniami, tygodniami, a nawet miesiącami zbierają się kurz i zarazki. Z kolei niegdyś piękne i zadbane tereny zielone przed wejściem oraz otaczające budynek są podniszczone i wyglądają obskurnie. Korzystając z profesjonalnej usługi, jaką jest sprzątanie wspólnot mieszkaniowych w Poznaniu zarówno zarządca budynku, jak i mieszkańcy mogą cieszyć się czystą i zadbaną przestrzenią. Dbanie o czystość i konserwację części wspólnych sprawia, że zachowają one swoją sprawność na dłużej. Ponadto, regularne i precyzyjne usuwanie zabrudzeń z wyżej wspomnianych powierzchni zapobiega także pojawianiu się szczurów i karaczanów, częstych niechcianych lokatorów bloków, szczególnie tych z wielkiej płyty.

Sprawdzony rozwiązanie dla Wspólnot - kompleksowe sprzątanie osiedli mieszkaniowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, by oferować wyłącznie najwyższy standard w konkurencyjnej cenie. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, wspólnota może mieć pewność, że wybiera zaufaną firmę z bogatym doświadczeniem w branży. Posiadamy odpowiednio wykwalifikowaną kadrę, która chętnie podejmuje się nawet niestandardowych zleceń. Sprzątanie osiedli w Poznaniu wykonywane jest przy użyciu wysokiej jakości sprzętu czyszczącego oraz sprawdzonych i bezpiecznych środków chemicznych. Na klatkach schodowych najczęściej zbierają się nieczystości, takie jak błoto, piach i woda. Niemniej jednak czasami do wyczyszczenia są trudne do usunięcia plamy. Korzystanie z wysokiej jakości środków chemicznych i sprzętu to gwarancja profesjonalnego i dokładnego oczyszczenia powierzchni wspólnej za każdym razem.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą celem ustalenia warunków owocnej współpracy! Odpowiemy na wszystkie pytania oraz wątpliwości związane ze sprzątaniem wspólnot mieszkaniowych, a także podamy szczegóły dotyczące zakresu świadczonych przez nas usług.

Działamy na terenie Poznania i okolic

Z nami wszystko jest prostsze

Ułatwiamy życie naszym klientom, oferując usługi sprzątania na każdą potrzebę.
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji lub bezpłatnej wyceny.