Ozonowanie pomieszczeń Poznań

W ciągu ostatnich kilku lat coraz większą popularnością cieszy się usługa ozonowania pomieszczeń. Jest to sprawdzony sposób na dezynfekcję oraz odświeżenie na przykład przestrzeni biurowej. Dzięki wykonaniu ozonowania możliwe jest pozbycie się szkodliwych drobnoustrojów oraz nieprzyjemnych zapachów. W naszej ofercie również można znaleźć tę usługę, dzięki której w bezpieczny sposób można odświeżyć pomieszczenie, zwiększając komfort oraz bezpieczeństwo pracowników. Interesuje Państwa ozonowanie pomieszczeń w Poznaniu lub okolicy? Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Ozonowanie pomieszczeń – Poznań. Na czym polega ten proces?

Celem ozonowania jest przede wszystkim dezynfekcja oraz usunięcie nieprzyjemnych zapachów. Jest to usługa zyskująca coraz większą popularność wśród szkół, firm oraz instytucji, zatrudniających wielu pracowników. Po przeprowadzeniu usługi, z pomieszczenia usuwane są różnego rodzaju bakterie, grzyby oraz wirusy. Proces polega na dostarczeniu ozonu i wymieszaniu go ze znajdującym się w pomieszczeniu powietrzem. Na pewno zastanawiają się Państwo, ile czasu trwa ozonowanie pomieszczeń. Ten parametr jest zależny od wielkości pomieszczenia, jednak proces powinien zakończyć się po około dwóch godzinach. Po wykonaniu usługi należy dokładnie wywietrzyć przestrzeń. Po upływie około 2-4 godzin można ponownie korzystać z pomieszczenia.

ozonowanie pomieszczeń poznań

Czy ozonowanie pomieszczeń jest szkodliwe?

Przeprowadzany przez nas proces ozonowania pomieszczeń nie jest szkodliwy. Nie wpływa również na odbarwianie lub niszczenie wszelkiego rodzaju tkanin, takich jak obicia kanap lub krzeseł. Świadczona przez nas usługa jest wykonywana przez doświadczony zespół specjalistów, którzy korzystają z wysokiej jakości środków oraz nowoczesnych urządzeń. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo, a także sumienne wykonanie zlecenia. Możemy pochwalić się gronem zadowolonych klientów, których liczba nieustannie się powiększa.

Ozonowanie pomieszczeń – Poznań. Jaka jest cena ozonowania pomieszczeń?

Na naszej stronie można znaleźć cennik, który zawiera koszt wybranych usług. Znaczną większość świadczeń wyceniamy jednak indywidualnie. Na cenę ma wpływ wiele czynników, między innymi powierzchnia pomieszczenia. Z tego powodu zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia przygotujemy indywidualną wycenę, która będzie dopasowana do przedstawionych potrzeb oraz wymagań. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Działamy na terenie Poznania i okolic

Z nami wszystko jest prostsze

Ułatwiamy życie naszym klientom, oferując usługi sprzątania na każdą potrzebę.
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji lub bezpłatnej wyceny.